Rinome

Jednorazowe artykuły ochrony indywidualnej

Oferta

Włóknina polipropylenowa w pełni podlega recyklingowi co stanowi jeden z powodów, dlaczego stosujemy ją przy produkcji naszych wyrobów. Materiał ten wykazuje wysoką elastyczność jest wytrzymały i odporny na przepuszczanie innych substancji (pyłów oraz cieczy). Właściwości polipropylenu zapewniają zatem szczelność, swobodne ruchy i jednocześnie dzięki ergonomicznym krojom jest wygodna i estetyczna. Ze względu na niewielką zdatność do prania(wirowanie), nasze produkty to artykuły głównie jednorazowego użytku.

Produkty wykonane z włóknin nieszkodliwych dla skóry człowieka, miękkich i zapewniających komfort fizjologiczny. Wyjątkowa jakość: łączenie szwów metodą ultradźwiękową zapewnia szczelność, odzież nie ograniczająca ruchów i jednocześnie dzięki ergonomicznym krojom wygodna i estetyczna.

Przeznaczenie

 • Personel zakładów świadczących usługi medyczne
 • Pacjenci placówek medycznych /min. dla kobiet podczas porodu i po porodzie, inna odzież zabiegowa dla dzieci i dorosłych
 • Pracownicy i klienci gabinetów medycyny estetycznej, kosmetologicznych, fryzjerskich
 • Pracownicy zakładów oczyszczania ścieków i usuwania odpadów
 • Pracujący ze zwierzętami
 • Pracownicy sektorów rolniczych, spożywczych, usługowych
 • Dzieci szkolne i przedszkolne: ochrona podczas zajęć np. z farbami, gliną podczas zajęć plastycznych

Cel

Artykuły ochrony osobistej zapobiegają przedostawaniu się czynników infekcyjnych do skóry i na inne osoby. Odzież jednorazowa stanowi barierę ochronną dla całości lub części ciała, chroni przed zabrudzeniem odzieży własnej, zapewnia higienę w przebiegu produkcji i dystrybucji np. spożywczej, zapewnia intymność podczas zabiegów medycznych i kosmetycznych.

Usługi

 • Łączenie, zgrzewanie włóknin metodą ultradźwiękową
 • Produkcja na indywidualne zamówienie takich rzeczy jak: torebki, euti, filtry, pokrowce ochronne na fotele samochodowe itp.

Zapraszamy do naszego sklepu, gdzie znajdą państwo nasze produkty. W przypadku większej ilości prosimy o kontakt w celu ustalenia terminu realizacji oraz możliwego rabatu. Miłego dnia! :)

Kontakt

RINOME spółka cywilna Katarzyna i Piotr Nowak
NIP: 7851808728

ul. Gogolewska 10
63-130 Zakrzewice

Formularz kontaktowy

Pozostańmy w kontakcie!

  1