Blog

Producent odzieży jednorazowej RINOME — Kim jesteśmy?

Rinome 24 marca 2021
Kim jest producent odzieży jednorazowej?

Producent odzieży jednorazowej jest przede wszystkim podmiotem, który wytwarza jednorazowe artykuły ochrony osobistej. Oczywiście celem każdej firmy jest dostosowanie do potrzeb rynku, otwartość na ludzi i pomoc przy wyborze produktu. Natomiast korzystanie z usług producenta zapewnia bezpośrednie zamówienie wysokiej jakości produktów bez udziału zbędnych pośredników.

Nasza firma przede wszystkim zapewnia szeroki asortyment produktów dopasowanych do klienta. Dostarczany produkty ochrony indywidualnej, wykorzystujemy najwyższej jakości certyfikowane materiały polskiej produkcji. Na pierwszym miejscu zawsze stawiamy indywidualne wymagania klienta, potrafimy dobrać ofertę tak, aby spełnić wszystkie oczekiwania.
Na czym polega produkcja odzieży jednorazowej?

Produkcja odzieży jednorazowej to proces, który wymaga podjęcia wielu ważnych decyzji. Każdy produkt powinien spełniać określone normy i wymagania projektowe. Proces produkcji nigdy nie powinien być pozostawiony kwestii przypadku. Rodzaj i gramatura materiału to istotne własności odzieży jednorazowej w związku z tym dobierane są w ścisły sposób. Bez wątpienia podczas produkcji ważne jest dbanie o każdy detal. Krój i kolor odzieży to pierwsza rzecz, jaka rzuca się w oczy, ale gdy spojrzymy bliżej, możemy dostrzec sposób łączenia i obróbki wykorzystywanego materiału. Oczywiście dopilnowanie każdego, nawet najmniejszego szczegółu odgrywa ważną rolę w procesie produkcji odzieży jednorazowej.

W firmie Rinome przykładamy uwagę przede wszystkim na przeznaczenie i praktyczne wykorzystanie produktu. W tym procesie produkcyjnym istotną rolę ma dla nas zbadanie potrzeb i oczekiwań klienta. Dzięki czemu tworzymy produkty, które w największym stopniu spełniają postawione wymagania. Ochronny charakter naszych produktów nie zostawia miejsca na kompromisy. Dlatego każdy z naszych produktów wykonujemy z certyfikowanej włókniny, dzięki czemu zapewniamy najwyższy poziom bezpieczeństwa. Każdy z naszych produktów wykonujemy z certyfikowanej włókniny, dzięki czemu zapewniamy najwyższy poziom bezpieczeństwa.
Produkcja odzieży jednorazowej to sztuka podejmowania dobrych decyzji.
RINOME — Kim jesteśmy?

Jesteśmy polskim producentem jednorazowej odzieży ochronnej. Produkujemy wysokiej jakości artykuły ochrony indywidualnej. W naszej ofercie znajdą państwo takie produkty jak fartuchy i kombinezony ochronne. Produkujemy również pościel jednorazową oraz zabiegową odzież ochronną i chirurgiczną. Nasza firma znajduję się w Wielkopolsce. Działamy wyłącznie w oparciu o materiały pochodzące od polskich producentów. Gwarantujemy, że nasze produkty wykonane są z certyfikowanych materiałów zapewniających najwyższy poziom ochrony.
logo firmy rinome
Zapraszamy do współpracy!
RINOME spółka cywilna Katarzyna i Piotr Nowak.
ul. Gogolewska 10
63-130 Zakrzewice

Tel.: 505 663 107
E-mail: kontakt@rinome.net

0